Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Osiągnięcia nowego Burmistrza

Utworzony przez Gość, 21 maja 2011 r. o 09:55
Czyzby nasz pan burmistrz wycofał sie z obietnicy jawnosci informacji i jeszcze do tego zmniejszył ją o to, co było za Czubinskiego, ze do dnia dzisiejszego przejrzysty urząd konczy sie na piewszym kwartale? A może tak długo schodzi sie z dopasowywaniem informacji, zeby później nie nanosić poprawek, jak to miało miejsce z pierwszym kwartałem, w którym to najpierw ukazała sie informacja, ze wśród nowo zatrudnionych była Anna Grela, to ta sama , która podpisała zarządzenie burmistrza jako audytor wewnętrzny, a póżniej po miesiącu jej nazwisko zniknęło całkowicie, jakby nigdy nie była zatrudniana. Takie cos , to tylko z machlojami mi sie kojarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Najwłasciwszy, to jednak byłby awans tych osób na wiceburmistrzów.
Ale dlaczego awansowano tylko jednego z winnych. Czy był chociaż ogłoszony konkurs albo sporządzony uczciwy ranking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Czyzby nasz pan burmistrz wycofał sie z obietnicy jawnosci informacji i jeszcze do tego zmniejszył ją o to, co było za Czubinskiego, ze do dnia dzisiejszego przejrzysty urząd konczy sie na piewszym kwartale? A może tak długo schodzi sie z dopasowywaniem informacji, zeby później nie nanosić poprawek, jak to miało miejsce z pierwszym kwartałem, w którym to najpierw ukazała sie informacja, ze wśród nowo zatrudnionych była Anna Grela, to ta sama , która podpisała zarządzenie burmistrza jako audytor wewnętrzny, a póżniej po miesiącu jej nazwisko zniknęło całkowicie, jakby nigdy nie była zatrudniana. Takie cos , to tylko z machlojami mi sie kojarzy.
To i tak jest nieźle ostatnia aktualna wiadomość na blogu burmistrza Włodarczyka pochodzi z 15 grudnia 2010 roku i brzmi: "We wtorek, 14 grudnia, po uroczystym ślubowaniu podczas sesji Rady Miasta, udałem się do gmachu przy ulicy Lubelskiej, by oficjalnie rozpocząć urzędowanie. Niestety, już pierwsze analizy zastanych dokumentów pokazują, że przesuwanie daty ślubowania nie było przypadkowe. Okazuje się, że już po 5 grudnia 2010 r., a więc po wyborczym rozstrzygnięciu o zmianie na stanowisku burmistrza, doszło do podjęcia wielu bulwersujących decyzji, które kosztować będą Kraśniczan setki tysięcy, a może nawet miliony złotych! Już dzisiaj mogę poinformować Państwa, że w ostatnich dniach co najmniej kilkoro spośród współpracowników byłego burmistrza otrzymało tzw. kontrakty menedżerskie, które gwarantują im m.in. specjalne 3-letnie pobory w przypadku utraty pracy. Jest jeszcze za wcześnie na ujawnienie wszystkich szczegółów i nazwisk osób zainteresowanych, trwają analizy dokumentów. Będę Państwa systematycznie informował w miarę pojawiania się nowych detali i ustaleń." Wniosek z tego może być dwojaki albo Włodarczyk ma czytelników swojego blogu w du*** albo gówno od tego czasu zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny obywatel napisał:
Wniosek z tego może być dwojaki albo Włodarczyk ma czytelników swojego blogu w du*** albo gówno od tego czasu zrobił.
Pewne jedno i drugie. I w sumie nie tylko samych czytelników swojgo blogu ma w du***, ale wszystkich mieszkanców, którzy nie sa jego włazi i dupolizcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.. porażka. kogo my wybraliśmy. Jeden pajac podpierający się dwoma fircykami wiceburmistrzami, którzy ściągają jedynie pomysły po starym Czubińskim, którego tak opluwali.Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czegóż to rynek zamknięty jest dla ruchu samochodowego od godzin południowych, a może i wczesniej, tylko piszą od której to godziny nie dane mi było przez niego przejechac. Przeciez na nim nic, a to nic kompletnie sie nie dzieje. Pomnik ceglarza stoi jak stał, tylko trochę krzeseł koło niego postawono. Czyzby sie bano, zeby ktos krzesła sobie do samochodu nie wciagnął i z nim nie odjechał? I tak przy okazji. Czy te schody prowadzące od parkingo-targu na Strazackiej to ktos sprząta? Nie to , ze na samym parkingu pełno suchych liści przy poboczu, to na schodach bród, a do tego pełno potłuczonego szkła. Tak samo wydeptana ściezka prowadząca od nich do Ogrodowej wyłozona jest szkłem potłuczonym. A przy samej Ogrodowej powywalana jest kostka ze schodków. Moze ktos wreszcie zrobił by z tym porządek.
Ostatnio edytowany 19 sierpnia 2011 r. o 15:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie fakt, ze na stronie dziennnika wschodniego brakuje jeszcze artykułu o bublu z polityką w tle, a jakim okazał sie hala sportowa przy PG1. Czyzby tak naprawde chodziło jedynie o nadanie sprawie rozgłosu na zakrojonym gruncie lokalnym, porzucaniu oskarzen, które całkowicie mijają sie z prawdą, ale mogących miec wpływ na wynik zbliżających sie wyborów. W przypadku takich inwstycji chyba najmniej jest winny inwestor, na którego próbuje sie zwalić całą winę. Tak jak i może nie być winy wykonawcy, który mając nad sobą nadzór budowlany pełni rolę zwykłego robola, który musi sie stosować do jego zaleceń, jezeli robi cos niezgodnie z planem. A w tym przypadku gdzie był nadzór budowlany, ze nie dopilnował wykonawcy? Czyzby wziął pieniadze i przespał całą budowę? Ale moze i nie przespał, a cała wina bubla moze lezec w błedach konstrukcyjnych, w których mogło byc dobranie nieodpowiedniego uzbrojenia fundamentów przy osiadaniu budynku na tego typu gruncie. I to jest njbardziej prawdopodobna przyczyna pęknieć, przy których az szyby pękają. Chba że tych fundamentów nie zrobiono zgodnie z projektem. Ale watpię czy wykonawca majac swiadomosć, że fundament to podstawa kazdego budynku az do tego stopnia by ryzykował. I tak naprawdę w takich przypadkach, jak chociazby bubel zalewowy, który tez jest skutkiem złego okreslenia podłoza, zawodzą fachowcy, wykształceni w konkretnym zawodzie, którzy biorą grube pieniądze za tworzenie bubli wynikajace z ich niedouczenia albo lekcewazenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
witaj POjebańcu myślałem że odpuściłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
eeeeeeeeeeeeee Ty żyjesz ? a myślałem że jak koryto od pyska oderwali to padłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Antypis' timestamp='1315677511' post='531072'] Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!! /quote] Precz z PO!!!! PO musi odejść!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tych ostatnich wpisach, jednego nie da sie zaprzeczyc, a mianowicie, ze nasze partie w swoich szeregach krzyczących deb***i skupiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Krzysiu ,jeszcze jeden taki głupawy wpis, a publicznie podam twoje nazwisko i powód z jakiego odebrało Ci rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Krzysiu ,jeszcze jeden taki głupawy wpis, a publicznie podam twoje nazwisko i powód z jakiego odebrało Ci rozum.
Krzysiu,nie obawiaj się,to Andrzej musiałby zgłupieć by ujawniać publicznie dane osobowe.Forum jest miejscem gdzie każdy może wyrażać swoje poglądy-nawet odmienne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Krzysiu ,jeszcze jeden taki głupawy wpis, a publicznie podam twoje nazwisko i powód z jakiego odebrało Ci rozum.
Czy Krzysiu to dyrektor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy Krzysiu to dyrektor?
To jednak dyrektor? Czy to dyrektor szkoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga Smagałowie z Kraśnika. Cos dla Was: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110912/LUBLIN/514058617
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...